• Wymagania na Egzaminie Ósmoklasisty - rozporządzenie podpisane

• Egzamin Ósmoklasisty

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami!
        • Informacje Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
        • Pokaż
        • Informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej
        • Pokaż
      • 23.05.2023 godz. 9:00

Egzamin z języka polskiego trwa 120 minut.

Na egzamin uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania: pióro lub długopis ‎z czarnym tuszem/atramentem.

Nie wolno przynosić ‎i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

• 24.05.2023 godz. 9:00

Egzamin z matematyki trwa 100 minut.

Na egzamin uczeń przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania: pióro lub długopis ‎z czarnym tuszem/atramentem, a w przypadku egzaminu matematyki również linijkę. ‎

Na egzaminie nie można korzystać z kalkulatora. Nie wolno także przynosić ‎i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.‎

• 25.05.2023 godz. 9:00

Język obcy nowożytny

Egzamin z języka obcego nowożytnego trwa 90 minut.

Na egzaminie nie można korzystać ze słowników. Nie wolno także przynosić ‎i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.‎

Rodzice (prawni opiekunowie) ucznia nie później niż do 30 września roku szkolnego, ‎w którym jest przeprowadzany egzamin, składają dyrektorowi szkoły pisemną deklarację ‎o przystąpieniu do egzaminu z jednego z języków obcych nowożytnych, ‎którego uczeń uczył się w szkole jako przedmiotu obowiązkowego.