• Posiłki w szkole

• Informujemy, że istnieje możliwość zapisania dziecka na posiłki w szkole. Informację należy zgłosić w sekretariacie (osobiście lub telefonicznie 68 479 33 39).

Koszt śniadania: 3,50 zł.

Koszt obiadu jednodaniowego (II danie): 6,00 zł.

Ilość dni płatnych w danym miesiącu jest podawana na bieżąco w Librusie na Tablicy ogłoszeń.

Obiady będą wydawane w dwóch turach.

Opłaty za posiłki dokonujemy na konto szkoły, płatne z góry w danym miesiącu (tzn. dziecko je posiłki w lutym, to płatności należy dokonać w lutym na początku miesiąca)

Wpłat dokonujemy na początku miesiąca, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, za który dokonywana jest opłata.

Numer konta:

PKO BP/O ŻARY

Więcej informacji uzyskają Państwo w sekretariacie szkoły.

Więcej bieżących informacji znajduje się w Librusie.

UWAGA!!!

Informujemy, że od 1 listopada 2017 nie ma możliwości odpisu opłaty za posiłki w przypadku nieobecności dziecka w szkole. Obiad jest do odbioru w stołówce szkolnej do godz. 13.30